مجاهدین خلقی با سابقه عضویت در انجمن حجتیّه

از آنجا که انجمن حجتیّه در راستای مبارزه با بهائیّت فعّالیّت می‌نمود، برخی از جوان‌هایی که انگیزه دینی و مبارزاتی داشتند، در ابتدا به عضویّت این گروه درمی‌آمدند.

امّا پس از مدّتی به این نتیجه می‌رسیدند که این نوع مبارزه، ریشه‌ای نیست و باید در جهت مبارزه با رژیمی گام برداشت که از بهائیّت پشتیبانی کرده و برخی از سران آن بهایی هستند! لذا این جوانان انجمن را رها نموده، جذب گروه‌های سیاسی شده و به مبارزه با رژیم پهلوی مشغول می‌شدند.

به همین جهت سابقه عضویّت در انجمن حجتیّه را می‌توان در کارنامه برخی از اعضای سازمان مجاهدین خلق(که بعدها موسوم به منافقین شدند) نیز مشاهده نمود.

سایت “حقایقی پیرامون انجمن حجتیّه” موقتاً تصویر هشت تن از اعضای سازمان مجاهدین خلق که پیش از آن عضو انجمن بوده‌اند را تقدیم می‌نماید. انشاءالله در آینده عکس‌هایی از دیگر اعضای مجاهدین خلق ارائه می‌شود. به یقین کمک بینندگان محترم سایت در غنی شدن آلبوم تصاویر این اعضا، باعث مسرّت ما خواهد بود.

3 پاسخ
 1. م.ط
  م.ط گفته:

  کار بجایی رسیده که برای یک بچه طلبه قطرات خون شهیدانمان را بشماریم بی شرف مگر نه اینکه هرمقتولی متعمداً درحکم همه ی انفس بشری است؟ تا چه برسد شهید… برآنانکه لباس دین به تنت کرده اند ؟شماچه می فهمی چمران ودیالمه وصیاد وسعید وفرید واقارب ومحمد ابراهیمی « معروف به مصطفی شاگرد مصطفی خمینی »کی وچه وکجا و…/.
  مَن قَتَلَ نَفْسًا بِغَیْرِ نَفْسٍ أَوْ فَسَادٍ فِی الْأَرْضِ فَکَأَنَّمَا قَتَلَ النَّاسَ جَمِیعًا وَمَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ
  به زنده ها که رحم نکردی نبش قبر شهیدان میکنی در احکام اسلامی بر حفظ حرمت و شأن اموات مسلمان از زن و مرد گرفته تا کودک و حتی افراد دیوانه تاکید بسیاری شده است، ، اهانت و هتک حرمت به وی تلقی شده و بنابر اجماع فقها حرام و ممنوع است.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.