تصاویری از شیخ محمود حلبی

شیخ محمود ذاکرزاده تولّایی معروف به حلبی، مؤسّس و رهبر انجمن حجتیّه بود که در سال ۱۳۷۶ فوت کرد.

تصاویری از وی تقدیم میشود که برخی از آنان کمتر دیده شده است. به یقین کمک بینندگان محترم سایت، در غنی شدن آلبوم تصاویر ایشان و دیگر اعضای انجمن، باعث مسرّت ما خواهد بود.

1 comment(s) need to be approved.
15 پاسخ
 1. مجید
  مجید گفته:

  نشان دادن این عکسها چه خاصیتی داره؟ چه روشنگری یی میکنه؟ نه فرد مورد علاقه ماست و نه شخصیت مقدس و مهمی است و نه عکسها در کیفیت و شرایط ویژه ای گرفته شده است…!!
  بجای اتلاف وقت و طرح مسائل و مطالب ضعیف، مطالب غنی تر و مفیدی را بگذارید.

  پاسخ
 2. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام به شما دوست عزیز
  عکس های بسیار جالبی بود که کمتر دیده شده اند. بدون تردید مرحوم ایه الله حلبی یکی از تاثیر گذار ترین شخصیت های روحانی در قرن معاصر بود. ایشان از جهات مختلف کم نظیر بودند. تجلیل از مقام علمی و اثرات این مرد بزرگ بر هر کسی که خود را علاقمند به اسلام و مکتب تشیع می داند لازم است. البته تجلیل از یک شخص ممانعتی با تحلیل و نقد منصفانه ندارد.
  امیدوارم عکس های دیگری هم که اگر دارید به اشتراک بگذارید. سپاس از زحمت شما
  علی

  پاسخ
 3. ناشناس
  ناشناس گفته:

  شخصیت بسیار مفید در ترویج مذهب شیعه وشناساندن ولی عصر عجل اله تعالی فرجه الشریف انشاالله قرین رحمت خداوند باشند

  پاسخ
 4. الف. یاء
  الف. یاء گفته:

  یک زمانی در خیابانهای ایران پیکان زیاد بود. ماشین خوبی بود. ولی وقتی ماشینهای با کیفیت تر و جدید وارد شد تازه معایب پیکان به چشم اومد!

  مرحوم حلبی در حد و اندازه خودش خدماتی به تشیع داشت ولی از معایب خط فکری ایشان هم نمیشود گذشت. ضمن اینکه همه آن سالها خدمت انجمن را امام خمینی ره با انقلابی که براه انداخت و به ثمر نشاند ناچیز کرد. مثل کسی که لب سد بهائیت نشسته باشد و با قاشق بخواهد آن را خالی کند تا کسی که بیاید و یک جا دریچه های سد را باز کند و ظرف چند ساعت سد بهائیت را خالی نماید…

  پاسخ
 5. امیر
  امیر گفته:

  سلام بر همه اعضای انجمن پر برکت حجتیه … خدای رحمت کناد حاج آقا حلبی را … خدمات بسیاری به اسلام و ایران نمودند … بویژه در امر هدایت جوانان …مخالفان یا نادانند و اطلاعات ندارند ، یا مغرض و ریاست طلبند ، و یا حسودند ، و یا دشمن دین و ایران هستند ، و یا منافقند و دشمن جمهوری اسلامی مقدس ما هستند و می خواهند با این دشمنی و جدا کردن انجمن و انجمنی ها … به جمهوری اسلامی و ولایت فقیه صدمه بزنند … خداوند من و همه را هدایت بفرماید .. صلوات .

  پاسخ
 6. من
  من گفته:

  خدایش بیامرزد که اگر امروز نامی از امام زمان در این مملکت آورده می شود از خدمات این مرد است…

  پاسخ
 7. موجود شناس
  موجود شناس گفته:

  اون موجود اولی جزء اجنه بود پیام داده یا از موجودات دیگری بوده ؟! فلسفه وجودی خودش را می داند ؟!!

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.