تصاویری از حاج مهدی اقارب‌پرست

جناب آقای حاج مهدی اقاربپرست یکی از بزرگان فعلی انجمن حجتیّه است که سابقهی حضور و فعالیّتش در انجمن از برخی شخصیّتهای مطرح امروز انجمن همچون جناب آقای دکتر افتخارزاده نیز بیشتر است.

وی از دیرباز در انجمن اصفهان مسئولیّت داشته و به اقتضای فضای سیاسی این شهر و جریانهای خاصّی همچون باند مهدی هاشمی معدوم، در جریان بسیاری از وقایع مهمّ سیاسی تاریخ اصفهان قرار دارد. مسائلی در مورد شهید شمسآبادی، مؤسّسه ابابصیر و… نیز از دیگر موضوعاتی است که به ایشان مربوط شده و انشاءالله به مرور زمان در سایت منتشر خواهد شد. شهید سرلشکر حسن اقاربپرست، برادر کوچک ایشان بود.

 

به زودی تصاویری از دیگر سران و اعضای انجمن تقدیم می شود. به یقین کمک بینندگان محترم سایت در غنی شدن آلبوم تصاویر ایشان و دیگر اعضای انجمن، باعث مسرّت ما خواهد بود.

2 comment(s) need to be approved.
2 پاسخ
 1. م.ط
  م.ط گفته:

  کار بجایی رسیده که برای یک بچه طلبه قطرات خون شهیدانمان را بشماریم بی شرف مگر نه اینکه هرمقتولی متعمداً درحکم همه ی انفس بشری است؟ تا چه برسد شهید… برآنانکه لباس دین به تنت کرده اند ؟شماچه می فهمی چمران ودیالمه وصیاد وسعید وفریدواقارب و… ومحمد ابراهیمی « معروف به مصطفی شاگرد مصطفی خمینی »کی وچه وکجا و…/.
  مَن قَتَلَ نَفْسًا بِغَیْرِ نَفْسٍ أَوْ فَسَادٍ فِی الْأَرْضِ فَکَأَنَّمَا قَتَلَ النَّاسَ جَمِیعًا وَمَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ
  به زنده ها که رحم نکردی نبش قبر شهیدان میکنی در احکام اسلامی بر حفظ حرمت و شأن اموات مسلمان از زن و مرد گرفته تا کودک و حتی افراد دیوانه تاکید بسیاری شده است، نبش قبر… بنابر اجماع فقها حرام و ممنوع است.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.