صداقت، اصلی ترین راه چاره

در طول سالهای مبارزه ام با انجمن حجتیه، از اینکه کار به اینجا رسیده که باید افشاگری و شناساندن چهره حقیقی این جماعت را وظیفه خود بدانم، بارها و بارها و بارها دلم سوخت.

⁉️ بارها به تاریخ بازگشتم و رصد کردم که باید چه میشد تا پس از پیروزی انقلاب، میان انجمنی ها و انقلابیون، صلح و آشتی برقرار شود!؟

پاسخی که به آن رسیدم این بود:

✅اصلی ترین راه چاره “کنار گذاشتن نفاق” بود؛ که اگر این میشد امروز وضعیت به مراتب بهتر بود. “کنار گذاشتن نفاق”هم یعنی آن که اولا اشتباهت را پذیرفته باشی و ثانیا اعلام نمایی که تا کنون اشتباه میکردی و از حالا بنای جبران داری.

⚠️اما انجمن چنین نکرد! نه تنها اذعان به اشتباه ننمود و در خفا بر ترویج عقاید باطل خود ماند، بلکه با نوشتن مطالب و بیانیه های گوناگون، ژست انقلابی بودن گرفت و یک شبه انقلابی شد‼️

و این رویکرد برای آنان که اینان را میشناختند، غیرقابل پذیرش بود. پذیرش یک ساواکی توبه کار، به مراتب آسانتر بود. و تاریخ ثبت نمود که چه بسیار از اقشار و گروههای مختلفی که انقلابی نبودند اما آغوش نظام اسلامی، برایشان گشوده شد. ای کاش انجمن هم صداقت پیشه میکرد تا امروز دست دردست هم به مبارزه با دشمنان اسلام می پرداختیم.
⚡️إن شاءالله که نسل جدید انجمن، اشتباه پیشینیان را تکرار نکند.

🔹جناب آقای سید هادی سجادی(نوه مرحوم مهندس سجادی) در راستای مطلبی که در نقدشان منتشر کردم، پستی گذاشتند مبنی بر عذرخواهی و اذعان به بی دقتشیان. بی انصافی دیدم که مطلب سابقشان را منتشر کردم و این را نشان ندهم.🙏
اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا🤲

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.