معرفی نرم افزار “خشت کج”

💽 نرم‌افزار “خشت کج” اوّلین دایره المعارفی است که در زمینه انجمن حجتیه تولید شده است.

این نرم افزار به موضوعاتی همچون تاریخچه شکل گیری انجمن حجتیه، بعد تشکیلاتی انجمن حجتیه، انجمن حجتیه و نهضت امام خمینی (ره)، انجمن حجتیه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، آسیب شناسی ابعاد فکری و اعتقادی انجمن حجتیه، راهبردها و راهکارهای مبارزاتی با انجمن حجتیه و … به تفصیل می پردازد. برخی از اسناد و مطالب ارائه شده در این نرم افزار، برای اوّلین بار است که منتشر میشود.

محتوای این مجموعه از طرقی همچون انواع مقالات، خاطرات، اسناد، تصاویر، فیلم و صوت، ارائه شده است. این نرم‌افزار که در قالبی زیبا طراحی و تدوین شده، برای عموم مخاطبان، به خصوص برای پژوهشگران حوزه و دانشگاه که میخواهند در این موضوع مطالعه و تحقیق داشته باشند، بسیار قابل استفاده است.

تهیه این مجموعه ارزشمند، از زمان پژوهش تا تولید و اخذ مجوز پخش، حدود دو سال به طول انجامیده است. گفتنی است نرم افزار خشت کج در دومین همایش ملی تحجر و اسلام آمریکایی رونمایی شد.

✳️ علاقه مندان می توانند برای تهیّه این نرم افزار به سایت موسسه فرهنگی نرم افزاری آرمان و یا کتابفروشی های مسجد مقدّس جمکران مراجعه کنند. و یا با شماره تلفن های ۰۵۱۳۷۲۷۲۶۰۰ و ۰۹۱۵۵۲۵۰۰۶۹ تماس حاصل نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.