معرّفی کتاب “درسنامه انجمن حجتیّه”

به مدد الهی و همّت برادرانمان در “مؤسسه فرهنگی طلوع حق”، مجموعه جلساتی با عنوان “سیری در اندیشه ها و عملکرد انجمن حجتیّه” برگزار شد.

 

دوره اوّل این کلاسها به مدّت پنج جلسه و در زمستان سال۱۳۹۲ و همچنین دوره دوم این کلاسها در طول شش جلسه و در تابستان سال۱۳۹۳ برپا شد. کتاب “درسنامه انجمن حجتیّه”، متن پیاده شده این درس گفتارهاست.

از آنجا که این جلسات به صورت آموزشی و شفاهی بود، مسلّم است که متن پیاده شده آن نیاز به بعضی تغییرات و اصلاحات داشت تا در قالب این اثر، قابل ارائه باشد. لذا تغییرات و اصلاحات لازم که اضافه شدن برخی از اسناد، تصاویر و پاورقیها از جمله آنها بود، توسّط حقیر صورت پذیرفت. از این رو نسخه ویرایش شده حاضر، دقیقتر، معتبرتر و مستندتر از فایل صوتی این جلسات میباشد.

🔶 در زمستان سال۱۳۹۳ نیز، جلسه مناظره ای با جناب آقای دکتر نادر فضلی (یکی از سران فعلی انجمن حجتیّه) برقرار شد که متن کامل این جلسه نیز به پیشنهاد مسئولین مؤسسه طلوع حق، ضمیمه این کتاب گشت.

در سال۱۳۹۴، چاپ اوّل کتاب درسنامه انجمن حجتیّه، در ۳۷۱ صفحه و در قطع رقعی، به صورت مصوّر و مستند توسّط “موسّسه راهبردی حق پژوهی” صورت پذیرفت و در سومین همایش بین المللی”تحجّر و اسلام آمریکایی” از آن رونمایی شد.

☎️ از آنجا که تماسهای زیادی برای چگونگی تهیّه این کتاب گرفته میشود، لازم به ذکر است که چاپ این کتاب با این عنوان، به اتمام رسیده است.«حقایقی پیرامون انجمن حجتیه» ، نام چاپ جدید این کتاب است که با هدف آشنایی اجمالی با این گروه، از متن آن اندکی کاسته شد. البته متن کامل مناظره، همچنان در ضمیمه موجود است. 

این کتاب هم اکنون به چاپ سوم رسیده و میتوانید آن را از این طریق تهیه فرمایید:

https://b2n.ir/704767

بر خود فرض می‌دانیم تا مراتب سپاس و قدردانیِ خود را از همه برادران عزیز و گرامی دو موسسه “طلوع حق” و “حق پژوهی” به خاطر زحمات بی دریغی که در راستای نشر و توزیع این کتاب متحمّل شدند، ابراز نماییم.

✔️ به یقین اطّلاعات موجود درباره انجمن حجتیّه، به مراتب بیش از مطالب مذکور در این دو دوره بوده، که انشاءالله در قالب آثاری دیگر، ارائه خواهد شد.

1 پاسخ
  1. MOHA NASH
    MOHA NASH گفته:

    با سلام و تحیات . بنده بسیار علاقمند و مشتاقم که در جلسات انجمن حجتیه فعالانه و مداوم شرکت کنم . آیا امکان راهنمایی و مساعدت هست ؟

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.