کتاب “حقایقی پیرامون انجمن حجتیه” به چاپ سوم رسید

به مدد الهی و همّت برادرانمان در مؤسسه فرهنگی طلوع حق، مجموعه جلساتی با عنوان “سیری در اندیشه ها و عملکرد انجمن حجتیّه” برگزار شد.

کتاب حاضر متن پیاده شده این درس گفتارهاست که پیش از این، تحت عنوان «درسنامه انجمن حجتیه» تقدیم علاقمندان شده بود.

💠 «حقایقی پیرامون انجمن حجتیه» ، نام چاپ جدید این کتاب است که با هدف آشنایی اجمالی با این گروه، از متن آن اندکی کاسته شد.

✅ در زمستان سال۱۳۹۳ نیز، جلسه مناظره ای با جناب آقای دکتر نادر فضلی (یکی از سران فعلی انجمن حجتیّه) برقرار شد. حضور علنی آقای فضلی در این مناظره به گفته خودشان با دستور جناب آقای مهندس سجادی (رئیس فعلی انجمن حجتیّه) صورت گرفته بود که یکی از معدود مناظرات رسمی با انجمن حجتیّه در طول تاریخ پس از انقلاب به حساب می آید. از این رو متن کامل این جلسه نیز، ضمیمه این کتاب گشت.

 

⚠️ بر خلاف تصوّر عموم که انجمن حجتیّه را تعطیل شده می دانند، در بخشی از مناظره مذکور، دکتر فضلی تصریح نمود که انجمن حجتیّه در حال حاضر فعّال است.

این کتاب هم اکنون به چاپ سوم رسیده و میتوانید آن را از این طریق تهیه فرمایید:

https://b2n.ir/704767

 

4 پاسخ
 1. محمدصادق
  محمدصادق گفته:

  سلام متاسفانه اصلا معلوم نیست این سایت توسط چه شخصی اداره میشه و سخنان مطالبش تا چه حد از صحت و سقم برخورداره

  پاسخ
 2. ناشناس
  ناشناس گفته:

  دقیقا منم با شما موافقم ….بعضی ها دارن به اسم مذهبی بودن وانقلابی بودن(که اسمشون فقط اینه ) دارن هم چهره سخنران های خوب مذهبی ومومن وبااخلاصمون رو خراب می کنن واز اون طرف هم چهره بچه های انقلابی ….دوستان یکم خودتون فکر کنید وتفکر کنید هر کسی هر چی گفت زود باور نکنید

  پاسخ
 3. مصطفی
  مصطفی گفته:

  سلام علیکم، منظورتان را واضح بنویسید من که چیزی دستگیرم نشد آیا خود نویسنده فهمیده چه میخواهد بگوید، من که متوجه نشدم واضحتر بهتر علمی تر بنویسید که بشود در محافل علمی حرف زد این که کوچه بازاری است ، ممنون التماس دعا

  پاسخ
 4. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام بزرگوارانی که به دنبال حقیقت هستند. کتابهای مرحوم حاج آقا حلبی را مطالعه فرمایند. ( ریحانه ملکوت. توحید. نبوت. ..)

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.